روش ارسال سفارش

ما در کیوچاپ به دنبال شیوه های نوین و بهینه برای کاهش هزینه و بالا بردن کیفیت چاپ و ارسال سریع سفارشات به دست شما مشتریان عزیز می باشیم.
مجموعه تخصصی کیوچاپ به جهت افزایش رضایت مندی مشتریان گرامی در سرتاسر ایران خود با شرکت های متنوعی عقد قراداد بسته است تا بتواند بسته ها و سفارشات شما را در اسرع وقت و البته کمترین هزینه و کمترین آسیب به دست مصرف کننده (بدون واسطه ) برساند.
بسته های سفارشی را با استفاده از نرم افزار الوپیک در سطح شهر شیراز به دست شما مشتریان عزیز می رسانیم که کمترین هزینه را برای ارسال سفارش خود بپردازید.
هزینه ارسال سفارشات چاپی شما در شیراز و سرتاسر ایران به شرح ذیل می باشد:

در شیراز

• تحویل سفارشات در شیراز یا بصورت حضوری انجام می پذیرد و یا با شرکت های محترم الوپیک و یا اسنپ
• ارسال سفارشات در روزهای کاری صورت می گیرد و در رزوهای تعطیل و جمعه هیچ گونه پاسخگویی و ارسالی صورت نمی گیرد و همچنین تعداد روزهایی که برای آماده سازی سفارش شما نوشته شده است روزهای کاری می باشد و روزهای تعطیل مستثنی می باشند.
• چنانچه میزان سفارش شما بیش از ۱ میلیون تومان و همچنین حجم بسته ارسالی قابل حمل با موتور باشد هزینه ارسال در هر کجای شهر شیراز بصورت کاملا رایگان برای شما مشتریان عزیز حساب می شود در غیر اینصورت هزینه ارسالی بر عهده خود مشتریان می باشد که هزینه های ارسالی آن نرخ های نرم افزار الوپیک می باشد.
• شما مشتریان می توانید سفارش خود را بصورت حضوری در مجموعه کیوچاپ مشاهده کنید ولی در صورت عدم نظارت بر اتمام سفارش ارسالی هرگونه ایراد و مشکلی چه در خصوص کیفیت چاپ و یا ایراد در طرح انتخابی و یا هر مشکل دیگر تمام هزینه ارسال و ایاب و ذهاب بر عهده خود مشتری می باشد.
• در صورتیکه بسته سفارشی شما حجم بسیار زیادی داشته باشد هزینه ارسال سفارش بر عهده خود مشتری می باشد و رایگان بودن ارسال بسته سفارشی که ارزش بالای ۱ میلیون تومان باشد در این شرایط لحاظ نمی شود .

در سراسر ایران

و سفارشات سراسر ایران برای بسته های کوچک و سبک با شرکت پست جمهوری اسلامی و برای سایر بسته ها با شرکت کالارسان (اتوبوس رانی) و یا باربری وطن صورت می پذیرد.
تمامی هزینه سفارشات به سراسر ایران ها بر عهده خود مشتری به صورت پس کرایه می باشد.
سفارشات شما به سراسر ایران به دو شیوه ارسال می گردد با بصورت فوری و یا در یک بازه زمانی مشخص (این بازه زمانی بستگی به شهر انتخابی شما دارد)
هزینه های آن به شرح ذیل می باشد:
• هزینه ارسال بسته سفارش به باربری که اگر بالای ۱ میلیون تومان و قابل حمل با پیک موتوری باشد رایگان و در غیر اینصورت اگر میزان سفارش و یا حجم سفارش قابل حمل با موتور سیکلت نباشد بر عهده خود مشتری می باشد
• برای ارسال بسته از طریق باربری بصورت فوری و بلافاصله بعد از اینکه بسته سفارش شما به شرکت رسید برای باربری ارسال می گردد که هزینه های آن به صورت کرایه شهری تا باربری و براساس هزینه های مصوب باربری به صورت پس کرایه دریافت می شود.
توجه: خواهشمندیم در هنگام ثبت سفارش در وب سایت کیوچاپ در زمان ثبت سفارش درخصوص نحوه ارسال بسته سفارشی خود نهایت دقت را بفرمائید در غیر اینصورت مجموعه هیچگونه تعهدی را در قبال انتخاب شما نخواهد داشت.
توجه: اگر چندین طرح را در بازه های زمانی متفاوت ارسال کردید توصیه می شود سفارش بعدی خوتان را تا قبل از اتمام سفارش اول ثبت کنید که در هزینه ارسالی شما صرفه جویی شود.
توجه: هرگونه سوال و ابهام در خصوص ارسال سفارش و یا تاخیر در دریافت سفارش را می توانید از طریق شماره های مندرج در سایت پیگیری نمائید.